Audi A1 Sportback
1.0 TFSI Sport S line Edition 2e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 11.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.949,-
LEASEPRIJS: € 196,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.389,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A1 Sportback |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TFSI Sport S line Edition 2e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 september 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.127 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JX-779-G |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.035 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.580 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Floretzilver
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7,5 J x 17 in "5-V-spaak"-design
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dak en dakbogen in contrastkleur
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED-achterlichten
- Mistlampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Xenon plus verlichting
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bestuurdersinformatiesysteem
- MMI radio
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Telefoonvoorbereiding basis
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, handbediend
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium intrieurpakket
- Driezits achterbank
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun voor A4
- Sportstoelen voor A4
- sportstuur
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Navigatie
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Airco
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichmetalen Velgen 17''
- Nationale Auto Pas
- RDW-leges
- Sportonderstel
- start/stop systeem